Miks valida just meid?


Jaanuse kaamera 514Oleme sellel alal tegutsejatest üks pikaaegsemaid. Meie kutsarid on väga suure kogemusega rakendispordist, osalenud hobuste ja vankritega mitmetel suurfilmi- ja reklaamvõtetel, Üldlaulupeo rongkäikude eesotsas, vedanud palju prominentseid isikuid alates Vabariigi Presidendist. Pulmasõite oleme teinud peale Eesti veel  ka Helsingis.

Kõik see on andnud vajalikud oskused osutada pulmakalessi teenust võimalikult  turvaliselt. Oskame ette näha olukordi ja vältida nn. üllatusi pulmarongis. Meie hobused on harjunud ilutulestikuga, plaksutamise, muusikaga, rääkimata linnaliiklusest. Loomadega tegutsedes seisame hea ka nende heaolu eest.

Meie kalessid on kaasaegsed, varustatud pidurite ja liikluses vajalike tulede, reflektoritega. Meid on usaldanud oma pulmi läbi viima Keit Pentus-Rosimannus, Ines Karu, Toomas Pae  e. Törlep, Nancy Himma ja paljud teised.  Meil on pikaajaline koostöö Taagepera Lossiga.

Oleme panustanud oma rakendite puhul stiilipuhtusele ja ajastutruudusele. Kutsarite riietusena lasime valmistada Esimese Vabariigi aegsed ratsarügemendi mundrid, nii suvised kui ka talvised. Seda selleks, et sobituda aega, mil teedel sõitsid enamasti vaid ratsanikud ja kutsarid hobustega, ühtlasi propageerida ka meie oma Eesti unustatud väärtusi.

Kui te soovite oma pulma samaväärset hobukalessi kuninglike peade paraadidega, valige meid. Me ei üllata teid muuga kui vaid suursugususe, täpsuse ja  unustamatusega.